SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Aralık Ayı Etkinliği

Anadolu İmam Hatip Liseleri/İmam Hatip Ortaokulları Yönetci Gelişim Programı(YÖGEP) Aralık Ayı Etkinliği Eruh Anadolu İmam Lisesinde gerçekleştirilidi. Eylem/Konu:  Maliye, finans, bütçeleme, okul kaynaklarının finansal açıdan etkili ve verimli kullanılması, harcama kalemleri, harcama iş ve işlemleri, donatım iş ve işlemleri, fatura iş ve işlemleri, yolluk-yevmiye-harcırah iş ve işlemleri, KBS, MYS, HYS sistemleri (ödenek talebi, ödenek aktarılması, ödeneklerin gönderiliş şekli, pansiyon ücretleri, ödeneklerin kullanılması, öğrencilere yapılan sosyal yardımlar, pansiyon gelir- gider "bütçe" cetvelinin hazırlanması, e-pansiyon uygulaması vs.) örneklerle uygulamaya dökülecektir.
YÖGEP Aralık Ayı Etkinliği

18/12/2019 Çarşamba günü saat 10:00 da Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi okul müdürünün odasında, toplanan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu idarecileri Yönetici Gelişim Programının Aralık ayına ait etkinliği gerçekleştirdiler. Etkinlikte yer alan konuları masaya yatıran ekip, daha önce de bu işlerin bir çoğunu yaptıklarını dile getirdi. KBS, MYS ve HYS sistemini anlatan Okul Müdürü Mustafa SEBAT ,sistemde bulunan ödemelerden bir kaçını uygulamalı olarak yaptı.

 

08-01-202008-01-202008-01-202008-01-2020

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.