SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtına çelenk sunma töreniyle başlayan kutlamalar Eruh Çok Programlı Lisesinin bahçesinde çeşitli sportif gösteriler ve yarışmalarla devam etti. Kutlama programı Eruh Gençlik Spor ile Eruh Şöhretler karması arasında yapılan futbol maçı ile tamamlandı.
19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtına çelenk sunma töreniyle başlayan kutlamalar Eruh Çok Programlı Lisesinin bahçesinde çeşitli sportif gösteriler ve yarışmalarla devam etti.

19 mayıs 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eruh Çok Programlı Lisesi bahçesindeki program günün anlam ve önemini beliretn konuşma ve şşirlerin okunmasının ardından Halk Oyunları ekibinin gösterileri ve sportif gösterilerile devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 Metre bayanlar ve 800 Metre erkeler arası koşuların yapılmasından sonra halk tarafından oluşturulan ekipler arası halat çekme yarışmasıyla 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamamalarının ilk etkinlikleri tamamlandı.

19 mayıs 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kutlama programı Eruh Gençlik Spor ile Eruh Şöhretler karması arasında yapılan futbol maçı ile tamamlandı. 

19 mayıs 2015

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.