2019 Ek Ders Ücreti Karşılığı Öğretmenlik Başvuru Duyurusu
![2019 Ek Ders Ücreti Karşılığı Öğretmenlik Başvuru Duyurusu](/meb_iys_dosyalar/2019_07/31113349_e_devlet_2018_ucretli_ogretmenlik_basvuru_ekrani_1517228228_8915.jpg)
İlçemiz Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. İhtiyaç duyulacak Branşlarda Ek Ders Ücreti karşılığında görev almak isteyen Üniversite (Önlisan-Lisans) Mezunu adayların, 19-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında adayların Başvuru Formunda istenen belgelerle birlikte Müdürlüğümüz Atama Şubesine evraklarını elden teslim etmeleri gerekmektedir.
Başvuru Formu http://eruh.meb.gov.tr İnternet sayfasından veya Müdürlüğümüz Atama Şubesinden temin edilecektir.
NOT: 1- Başvurular Sadece İlçe Merkezi ve Merkeze Bağlı Köy Okulları için geçerlidir.
2- İstenilen Belgeler başvuru formu ile birlikte (föy) dosya içinde teslim edilecektir.
3-Başvuru Formu Fotoğraflı olacak.
4- 2019 Öğretmenlik Alan Sınavına gireceklerin Sınav sonucu açıklandığı günden itibaren en geç 3 (üç) iş günü içinde sınav sonuç belgesini Müdürlüğümüz Atama Şubesine teslim etmesi gerekmektedir.
EVRAK TESLİMİ YAPAN KİŞİLERİN E - DEVLET ÜZERİNDEN 30 AĞUSTOS - 6 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA BAŞVURU YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.