SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI.

Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan TBMM açılışının 95. Yılı coşkuyla kutlandı. Mehmet Akif ERSOY İlk ve Orta Okulu müdürlüklerinin birlikte hazırladıkları kutlama programı 23 Nisan 2015 Perşembe  günü saat 9:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.Saat 9:30 da İlçe yöneticileri görevlerini temsili olarak çocuklara bıraktılar.Saat 10:00 da kapalı spor salonunda devam eden kutama programı İMKB YİBO çok amaçlı salonunda 23 Nisan konulu resim sergisinin açılışıyla tamalandı.
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI.

Ulusal egemenliğimizin simgesi olan TBMM açılışının 95. Yılı coşkuyla kutlandı. Mehmet Akif ERSOY İlk ve Orta Okulu müdürlüklerinin birlikte hazırladıkları kutlama programı 23 Nisan 2015 Perşembe  günü saat 9:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı.Saat 9:30 da İlçe yöneticileri görevlerini temsili olarak çocuklara bıraktılar.

23 nisan 2015

Kaymakamlık Makamı: Çimen OĞUZ  M.A.ERSOY . İ.O Öğrencisi

Cumhuriyet Başsavcılığı: Onur Ural Cumhuriyet İ.O Öğrencisi

Garnizon komutanlığı : Cem SAYIN 75.Yıl MEV  O.O Öğrencisi

İlçe Emniyet Amirliği : Nuriye ÇELİK İmam Hatip Orta Okulu Öğrencisi

Milli Eğitim Müdürlüğü : Gülşen KAYRAN Atatürk İ.O Öğrencisi tarafından temsili olarak görevler devralındı.

23 nisan 2015

İMKB YİBO Orta Okulunda  devam edilmesi planlanan kutlama programı hava muhalefeti nedeniyle İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü  kapalı spor salonunda devam etti.

23 nisan 2015

Sunuculuğunu M.A.ERSOY İlkokulu öğretmenlerinden Tuğçe TENEKE ve Ahmet Özkan TURHAN’ın yaptığı Kutlama programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

23 nisan 2015

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Çiftçi’ nin günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yapmalarının ardından Halk Eğitim Merkezi Judo takımının gösterileri sunuldu.


23 nisan 2015 

Öğrenciler tarafından şiirler okundu, 75. Yıl MEV Orta Okulu öğrencileri “çocuk şarkıları korosu” ile sahne aldı. M.A.Ersoy İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı ”Yumurtalı ıspanak” adlı gösteri sunuldu.

23 nisan 2015

Eruh Gençlik Derneği Halk Oyunları Ekibinin yöresel halk oyunlarını sunmalarının ardından ise temel eğitim okulları arası  halat çekme, sandalye kapma, yumurta taşıma ve çuval koşusu yarışmaları yapıldı.

23 nisan 2015

Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesiyle kutlama programının etkinlik bölümü  sona erdi.

 23 nisan 2015

  Kutlama Programı İlçe geneli  öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisinin ziyareti ile tamamlandı

23 nisan 2015

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.