SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 76. YILINDA ÖZEL BİR PROGRAMLA ANILDI.

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk ölümünün 76. yıl dönümü  münasebetiyle hazırlanan bir programla anıldı. Saat 9:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayan anma programı saat 9:05 te sirenlerin çalmasıyla iki dakikalık saygı duruşunun ardından İstklal Marşımızın okunmasıyla devam etti. Anma programına çelenk sunma töreninin ardından Eruh Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda devam edildi.
BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK ÖLÜMÜNÜN 76. YILINDA ÖZEL BİR PROGRAMLA ANILDI.

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk ölümünün 76. yıl dönümü  münasebetiyle hazırlanan bir programla anıldı.

10kasım2014

Saat 9:00 da Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayan anma programı saat 9:05 te sirenlerin çalmasıyla iki dakikalık saygı duruşunun ardından İstklal Marşımızın okunmasıyla devam etti. Anma programına çelenk sunma töreninin ardından Eruh Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda devam edildi.

10kasım2014

Konferans salonundaki program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.Günün anlam ve önemini belirten konuşmalardan sonra öğrenciler tarafından şiirler okundu.

 

10kasım2014

75. YIL MEV Ortaokulu korosu Atatürk´ün sevdiği şarkılardan oluşan bir program sundular.

 10kasım2014

Atatürk´ün hayatı ve kişiliği hakkındaki video sunumundan sonra Anma programı çerçenesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllendirilmesiyle program sona erdi.

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.