SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI EKİM-KASIM AYI FAALİYETİ

Toplantı Konusu:Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar. Toplantı Tarihi: 26.11.2021                                                                                                Toplantı yeri: Eruh İmam Hatip Ortaokulu Katılımcılar: Eruh ilçesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri
DÖGEP ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI EKİM-KASIM AYI FAALİYETİ

 

FAALİYET RAPORU

 

 

 

"Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP) kapsamında, ilçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri  ile bir araya gelinerek gerçekleştirildi. Toplantıda; Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar ele alındı.Bu konuda yaşanan sıkıntılar ele alındı.Her öğretmen kendi okulunda yaşanan sıkıntıları dile getirdi. Yaşanan sıkıntıları aşmak üzere yapılacaklar kararlaştırıldı. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde etkili iletişin becerileri, etkili ve lider öğretmenlik, sınıf yönetimi, sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışlarına yönelik yeni stratejiler ve örnek uygulamalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Toplantı, aylık raporun hazırlanmasıyla sona erdi.

29-11-202129-11-2021

 

 

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.