SİİRT
ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
E-Okul´da Öğretmenler İçin Yeni Uygulama
Öğretmenler, e-Okul üzerinden kendi velilerine ve öğrencilerine yönelik duyuru ve hatırlatmaları yapabilecekler. Bunun için yapılması gerekenler e-Okul´a giriş yaptıktan sonra Kurum İşlemleri-Bilgi Giriş İşlemleri-Öğrenci Duyuru İşlemleri kısımlarına sırasıyla tıklamak. Sonrasında sol üst köşedeki + işaretine tıklayarak duyuru girişi yapılabilecek. Duyurunun başlangıç ve bitiş tarihleri de öğretmenler tarafından belirlenebilecek. Bu duyurular e-Okul´da öğrenciler ve veliler tarafından okunabilecek.![E-Okul´da Öğretmenler İçin Yeni Uygulama](/meb_iys_dosyalar/2018_01/10163249_resized_84e25-7784c833eokulvbs.jpg)