SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Tercih Danışmanlığı

           Tercih Danışmanlığı Sürecinde Öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve kişilik özellikleri doğrultusunda bir üst öğrenim kurumuna geçişlerinde rehberlik yapılması ve bu süreçte verilecek tercih danışmanlığı hizmetlerinin belirlenen standartlar doğrultusunda yürütülmesi amacıyla; İlgi (a) kılavuz doğrultusunda İl ve İlçe Koordinasyon kurulları oluşturulmuş olup, Koordinasyon kurullarınca il ve ilçelerde belirlenen Tercih Danışmanlığı  komisyonlarında görevlendirilen öğretmen ve idareciler belirlenmiştir. - Tercih danışmanlığı komisyonlarının kılavuzda belirtilen hususlar ve çalışma takvimine göre işlem yapacaklardır. - İlçe Genelinde tercih danışmanlığı çalışmalarının koordine edilmesi ve verilecek hizmetler hakkında tercih dönemi öncesinden başlanarak ilçe genelinde bilgilendirme çalışmaları yapılacaktır. -  Tercih Danışmanlığı Komisyonların adres ve iletişim bilgilerinin 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencileri ile velilerine duyuruldu. - 2016-2017 Tercih Danışmanlığı Kılavuzunun İlçe Koordinasyon Kurulları tarafından Tercih Danışmanlığı Komisyonlarına ait okul listesi ekte yer almaktadır.
İlçe Tercih Danışmanlığı

 

TEMEL EĞİTİMDEN  ORTA ÖĞRETİMDE GEÇİŞ SİSTEMİ (ORTAK SINAVLAR) TERCİH DANIŞMANLIĞI   KOMİSYON ÜYELERİ
KOMİSYONUN OLUŞTURULDUĞU İL/İLÇE OKUL/KURUM/YER ADI KOMİSYONDA GÖREVLENDİRİLEN ÖĞRETMENLER KOMİSYONUN  SORUMLU OLDUĞU OKULLAR
         
1 KOMİSYON SİİRT/ERUH ERUH İMKB YİBO M. Serdar ÖZCAN-Eruh İmam Hatip  Ortaokulu Tüm Ortaokullar
Ayşe KADAK-İMKB YİBO
Hülya BULUT-Bağgöze Ortaokulu
Songül GÜMÜŞ-Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
         
LYS TERCİH DANIŞMAN KOMİSYON ÜYELERİ
         
1 KOMİSYON SİİRT/ERUH ERUH ÇPL Meryem KARAĞAÇ-Eruih ÇPL TÜM LİSELER
         

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.