SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi Ve Eruh İmam Hatip Ortaokulu Yönetici Gelişim Programı

Konu: Mezun öğrencilerin takibi ve üst öğrenime yerleşme süreçleri ele alınacaktır.
Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi Ve Eruh İmam Hatip Ortaokulu Yönetici Gelişim Programı

ERUH ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE ERUH İMAM HATİP ORTAOKULU YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI

Konu: Mezun öğrencilerin takibi ve üst öğrenime yerleşme süreçleri ele alınacaktır.

Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Orta Okulu idarecileri 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 11:00 da Müdür Yardımcısı Yusuf BARAŞ'ın odasında belirlenen eylem/konuyu konuşmak için toplandılar.

Gülümsemelerimizin göründüğü fotoğraflarımız maziden ancak haberimiz en güncellerden. Hangi sıralarda oturduklarını bile hala hatırlıyorken, bu fotoğrafların mazi olması da bir o kadar üzüyor. Ama güzel üzüntü bunlar. Çünkü şimdi onlar ya hayallerini yaşıyorlar ya da hayallerine koşmaktalar. 

            Devamlı iletişim halinde olduğumuz ve takip ettiğimiz öğrencilerimizden hayallerine lisans eğitimi ile devam eden de var, hayalleri için canla başla çalışmaya devam edenler de var. Ebelik fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Turizm Otelcilik, Tarih Öğretmenliği ve Edebiyat Öğretmenliği gibi Lisans Eğitimi yapan öğrencilerimize okudukları bölümü başarı ile tamamlamalarını temenni eder sonraki hayatlarının hayırla ve mutlulukla yaşamalarını dileriz. Çalışmalarına tam hızıyla devam eden öğrencilerimize ise gayretlerinden dolayı tebrik ederiz. Toplantı iyi dileklerde bulunularak sonlandırıldı.

 

16-06-202116-06-202116-06-202116-06-2021

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.