SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇİFTÇİ KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ, YARDIM MALZEMESİ DAĞITTI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ köy okullarını ziyaret etti. Okullarda rehberlik çalışması yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Köyü İlkokuluna İstanbul Orhan Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerince gönderilen yardım malzemelerini dağıttı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET ÇİFTÇİ KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ, YARDIM MALZEMESİ DAĞITTI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ köy okullarını ziyaret etti. Kekliktepe , Çeltiksuyu, Yokuşlu, Sevindik ve Savaş köylerini ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİFTÇİ öğretmen ve öğrencilerle de sohbet etti .

rehber

 Öğretmen ve öğrencilerin sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledi.Mevcut sıkıntıları aşmak için çalışmalara başlayacağını belirten İlçe Milli Müdürü ÇİFTÇİ sorun ve sıkıntılarla ilgili notlar aldı.

rehber

Okullarda rehberlik çalışması yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Köyü İlkokuluna ; İstanbul Orhan Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerince gönderilen yardım malzemelerini dağıttı.

rehber

Yardım malzemesini dağıtırken İlçe Milli Eğitim Müdürü ÇİFTÇİ yardım malzemesi gönderen hayır sever okul öğretmenlerine de teşekkür etti.

rehberYardım mazlemesi içinde kaban, oyuncak , ayakkabı ve kırtasiye malzemesi bulunmaktaydı.

rehber

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.