SİİRT ERUH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Eruh İmam Hatip Ortaokulu Yönetici Gelişim Programı

Konu: Ülkemizin din eğitimine, ilmî, tarihî ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz
Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Eruh İmam Hatip Ortaokulu Yönetici Gelişim Programı

ERUH ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE ERUH İMAM HATİP ORTAOKULU YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI

Konu: Ülkemizin din eğitimine, ilmî, tarihî ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; âlimler, bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler/eğitim yöneticileri

Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Orta Okulu idarecileri 28 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 11:00 da uzaktan online olacak şekilde whatsapp uygulaması üzerinden belirlenen eylem/konuyu konuşmak için toplandılar.

Ülkemizin din eğitimine, ilmî, tarihî ve kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz; âlimler, bilim insanları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimciler/eğitim yöneticilerini konuşmak üzere whatsapp platformu üzerinden söyleşimiz online olarak gerçekleştirilmiştir. Söyleşimize eğitim camiasındaki örnek şahsiyetlerden kesitler aktardı. Gayet verimli olan söyleşi soru cevap şeklinde tamamlandı. Toplantı iyi dieklerde bulunularak sonlandırıldı.

 

07-05-202107-05-202107-05-2021

 

Dih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 84 Atatürk İlkokulu karşısı Eruh / SİİRT - 0484 311 20 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.